Slapukų politika

REDGO Lithuania, UAB ( toliau „Redgo“ , „mes“ „mūsų“) norint, kad redgo.lt svetainė tinkamai veiktų, mes naudojame slapukus. Svetainė į Jūsų įrenginį įrašo mažas duomenų rinkmenas — slapukus. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią redgo.lt svetainė išsaugo kompiuteryje arba kitame įrenginyje, tuo metu kai Jūs joje apsilankote. Dėka slapukų, interneto svetainė redgo.lt, gali tam tikrą laiką "atsiminti" Jūsų veiksmus ar pasirinkimus kaip pvz., pageidaujamą kalbą, bei Jums nereikia iš naujo nustatyti kitą kartą lankantis redgo.lt svetainėje. Tai padeda pagerinti redgo.lt teikiamas paslaugas, tačiau šie veiksmai mums neleidžia identifikuoti individualaus vartotojo.

 

Redgo.lt naudoja slapukus siekiant pagerinti Jūsų patirtį lankantis redgo.lt svetainėje. Slapukų informaciją gali sudaryti duomenys apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine, kompiuterio ar kito įrenginio IP adresas, naršyklės tipas, demografiniai duomenys, jei Jūs atvykote į redgo.lt svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio — puslapio URL nuorodą, bei kitus duomenis.  Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti teikiamas paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos tikslais.  

 

Slapukais gaunama informacija naudojama tokiais tikslais:  

  • Kad svetainė būtų rodama Jūsų kompiuteryje.
  • Nustatyti grįžtančius vartotojus
  • Tinklapio optimizavimui gerinant Jūsų naršymo patirtį. 
  • Dėl statistikos ir analizės

 

Redgo.lt svetainėje naudojami įvairių rūšių slapukai ir panašios technologijos, kurių kiekviena turi specifinę funkciją. Mūsų svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai: 

 

Būtinieji slapukai

Šie slapukai yra būtini kad galėtumėte naršyti svetainę ir naudoti jos funkcijomis. 

 

Analitiniai slapukai

Šie slapukai naudojami lankytojų naršymo statistinei analizei parengti. Šių slapukų gautus rezultatus naudojame anonimiškai ir tik statistikos tikslams. Redgo.lt svetainė naudoja trečiųjų šalių paslaugas, kurios įdiegia savo slapukus. Daugiau informacijos apie trečių šalių slapukų naudojimą, galite skaityti šioje nuorodoje: Google Analytics. 

 

Dėl slapukų naudojimo, Jūs duodate sutikimą tokiais būdais:

Vartotojui apsilankius redgo.lt svetainėje pirmą kartą, apie slapukų naudojimą, informuojame papildomai  kai gaunate informacinį pranešimą bei galite paspausti nuorodą "sutinku".  Jūs galite atšaukti šį sutikimą, ištrinant slapukų duomenis iš naršyklės. 

 

Kai lankotės mūsų tinklalapyje, jūsų kompiuteryje automatiškai saugomas vienas ar keli slapukai. Jei norite išvengti slapukų, rekomenduojame naudoti šias nuorodas (priklausomai nuo jūsų naršyklės), kad pakeistumėte naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte slapukus, kurie nebūtų saugomi Jūsų kompiuteryje.

Jeigu jūsų  naršyklė nėra išvardintame sąraše, rekomenduojame konsultuotis programos pagalbos skiltyje arba ieškoti naršyklėje „cookies‘ kartu su naršyklės pavadinimu. 

 

Kur galiu rasti daugiau informacijos apie slapukų naudojimą? 

Daugiau informacijos galite rasti įstatymo apie Elektroninių ryšių įstatymo aprašyme

Valstybinės asmens duomenų apsaugos "Gaires dėl slapukų ir panašių priemonių naudojimo"