Paslaugos

REDGO mechanikas atvyko pagelbėti sugedusiam dviračiui prie kelio pagal bikehelp.lt paketą saugus aš

Dviračių pagalba kelyje

REDGO pirmieji Lietuvoje teikiantys pagalbą kelyje dviračiams! Su Bikehelp.lt sugedus dviračiui arba nutikus nelaimei jums nebereikės rūpintis įrankiais ar transportavimu. Mūsų prioritetas yra pagalba vietoje, o jei gedimo neįmanoma pašalinti vietoje - pasirūpinsime jūsų ir dviračio transportavimu.

Sužinoti daugiau

Lengvųjų automobilių pagalba kelyje

Galime pagelbėti kelyje, o jeigu to padaryti nepavyks - nutransportuoti jūsų automobilį į jūsų pasirinktą vietą!

Sužinoti daugiau

Sunkiasvorio transporto pagalba kelyje

Daugiau nei 15 metų patirtis sprendžiant sudėtingas sunkiojo transporto technines bei avarines situacijas Lietuvoje ir Europoje, suteikia galimybę pasiūlyti operatyvią pagalbą visų gamintojų ir tipų vilkikams, jų puspriekabėms ar priekaboms.

Sužinoti daugiau
REDGO atsiųstas santechnikas keisti tualeto bakelio mechanizmo

Pagalba namuose

Kvalifikuoti REDGO darbuotojai ir jų partneriai, visada pasiruošę jums padėti ištikus nelaimei namuose. Smulkūs gedimai šalinami greitai ir kokybiškai, esant rimtesnei problemai, klientui suteikiama išsami informacija ir galimi problemos sprendimo variantai. 

Sužinoti daugiau

Medicininis asistavimas

Sukaupta patirtis leidžia užtikrinti – susiklosčius netikėtai situacijai, pasirūpinsime, kad būtų suteikta profesionali medicininė pagalba tiek Lietuvoje, tiek keliaujant užsienio šalyse.

Sužinoti daugiau
REDGO skambučių centro koordinatoriai

Skambučių centras

Mūsų paslaugų kokybė – pamatinis faktorius norit užtikrinti, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, o skambučių centro veikla – viena svarbiausių REDGO. Būtent jame dirbantys žmonės pirmieji sužino apie klientų problemas ir padeda rasti sprendimus. 

Sužinoti daugiau