Medis užvirtęs ant kelio tampa kliūtimi vairuotojui

Kliūtis kelyje. Kaip elgtis vairuotojui?

Natūralu, kad kiekvienas eismo dalyvis gyvenime bent kartą susiduria su vienokiu ar kitokiu iššūkiu. Nors transporto priemonių vairuotojai privalo kelyje visada elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus kitiems eismo dalyviams ir nesudarytų kliūčių jų eismui, kartais susiklosto įvairių nuo jo nepriklausančių situacijų. Nuvirtęs medis ar nulūžusi šaka blokuoja kelią, nelaimėlis gyvūnas išbėga į kelią, atsiranda kitų saugiam eismui trukdančių veiksnių. Tad REDGO Lithuania nori priminti, kaip elgtis kelyje susidūrus su kliūtimi. 
 
➡ Jei kelionę sutrukdė kelyje pamatyta kliūtis, užsidėję šviesą atspindinčią liemenę ir išlipę iš automobilio tam tikru atstumu prie kliūties turėtumėte pastatyti avarinį ženklą, kuris įspėtų kitus eismo dalyvius apie tą kliūtį.

➡ Jums sustojus jūsų automobilis taip pat tampa kliūtimi kitiems vairuotojams, tad nepamirškite įjungti avarinių įspėjamųjų žibintų. 

➡ Kelių eismo taisyklėse nurodyta, kad pastebėjus kliūtį kelyje ją privaloma pašalinti. Jei patys to padaryti negalite, turite pranešti apie ją policijai, kelio savininkui ar kelią prižiūrinčiai įmonei.

Linkime sklandžių ir saugių kelionių!