Atėjusia žiema džiaukimės saugiai!

Prasidėjo tikra žiema, tad oro sąlygos irgi vis sudėtingės – snigs, bus šlapia, apledės kelio danga, prastės matomumas. Pats metas dėmesingai pasirūpinti, kad automobilio techninė būklė visa tai atlaikytų be jokių nesklandumų. 

☑️ Ar padangos tikrai pakeistos į žiemines.  

☑️ Rekomenduojame pasitikrinti akumuliatorių servise, ar jo būklė tikrai gera – priešingu atveju vieną tikrai labai šaltą žiemos rytą automobilio galite neužvesti. 

☑️ Rekomenduojame pasitikrinti ir aušinimo skystį servise, ar jo užšalimo temperatūra atitinka reikalavimus.

☑️ Pasirūpinkite taip pat ir šviežia alyva, nes joje besikaupianti drėgmė esant šalčiui ją daro dar klampesne ir ji praranda savo pagrindines savybes. 

☑️ Dažna dyzelinio automobilio problema – sunkus užvedimas esant žemai temperatūrai, todėl patikrinkite ir kaitinimo žvakes.  

☑️ Rekomenduojama, jog šaltojo sezono metu kuro bake būtų kuo daugiau degalų – priešingu atveju jame besikondensuojanti drėgmė gali skiesti kurą. 

☑️ Žiemą daug darbo tenka valytuvams, todėl rekomenduojama juos atsinaujinti prieš sezoną. Taip pat kruopščiai gramdyti apledėjusius langus, nes ant stiklo susiformuojantys ledo gabaliukai kenkia valytuvams, o tuo pačiu ir matomumui. Taip pat patikrinkite langų plovimo purkštukus, naudokite žieminį langų plovimo skystį. 

☑️ Tam, kad išvengtumėte prišalusių automobilių durelių ar spynelės rizikos, pasirūpinkite specialiu silikono tepalo gumoms ir spynelėms, kuris neužšąla esant žemiausiai temperatūrai. Taip pat patikrinkite visus automobilio lankstus ir važiuoklės gumą – ar nėra atsiradę laisvumų, kurie darytų įtaką automobilio vairavimui slidžia kelio danga.  

☑️ Patikrinkite, ar tinkamai veikia stabdžiai, ar nėra smarkiai susidėvėjusios trinkelės – tvarkinga stabdžių sistema užtikrina tolygų visų ratų stabdymą, kas slidžiuoju sezonu ypač aktualu. 

Labai raginame atsižvelgti į šiuos punktus ir verčiau neatidėlioti pasiruošimo tam tikrų iššūkių pilnam laikotarpiui. Jei visgi to padaryti nespėjote, jokiu būdu nepanikuokite – REDGO Lithuania komanda padės visada, jei tik kelyje jums reiks pagalbos. Gražios ir lengvos žiemos pradžios!